Teslimat Bilgisi

TESLİMAT

1. Kargo ücretimiz giyim ürünlerinde tüm Türkiye'ye 5₺ (beş) türk lirasıdır.

2. Aksesuar,Plaj ve iç giyim ürünlerinde değişim veya iade kabul edilmez. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

3. Sipariş vermiş olduğunuz ürün, tarafımızdan en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde tarafınıza  kargolanacaktır.

4. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, paketiniz 2(iki) iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına ait en yakın şubeye teslim edilir. 2(iki) iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde şiparişiniz tarafımıza iade edilir. İade şiparişinizin tekrar gönderilmesi için lütfen bizimle info@nubadesign.com ya da +90 533 686 68 22 numaralı whatsapp hattından iletişime geçiniz. Kargo bedeli sizden yeniden talep edilecek ve şiparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza sevk edilecektir. 

5. Kargolarınızı teslim almadan önce lütfen paketinizi inceleyiniz, zarar görmüş yırtık poşetleri kargo görevlisine bildirerek kabul etmeme hakkına sahipsiniz.

6. Resmi tatil günleri, cumartesi ve pazar günü kargolama yapılmaz. Ürünün stoklarımızda mevcut olması durumunda bir sonraki iş günü kargolaması yapılır.


DEĞİŞİM & İADE

1. Giyim ürünlerinde satın almış olduğunuz ürünü elinize ulaştıktan sonra 7(yedi) gün içerisinde tarafımıza etiketleri sökülmemiş,giyilmemiş ve orijinal ambalajı bozulmamış şekilde gönderebilirsiniz.

   1.1 İadelerde tarafınıza yalnızca ürün bedeli iadesi yapılır alınan kargo bedelinin iadesi yapılmaz.

2. Değişim & İadelerde kargo ücretinden Nuba Design sorumlu değildir,kargo göndericiye aittir.

  2.1. İndirimli ve Outlet ürünlerinde iade üründen kaynaklı bir durum olmadığı sürece yapılmaz.

  2.2. Outlet ürünlerinde beden mevcut değilse tarafınıza 1(bir )sene boyunca kullanabileceğiniz hediye çeki belirlenir. 

4. Kapıda ödemeyle satın alınmış ürünlerde iade kabul edilmez,yalnızca ürün değişimi mevcuttur.Değişim yapılacak ürün olmadığı takdirde kullanıcıya 1 yıl süreli hediye çeki tanımlanır. 

5. Havale ile yapılan ödemelerde para iadesi 7 (yedi) iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Kredi kartına iade süresi 10 iş günüdür.


İADE GÖNDERİM KOŞULLARI


1.    ALDIĞIM ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTİYORUM, NELERİ İADE EDEBİLİRİM?

 

Ø  Etiketi, orijinal kutusu /ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsiniz. Kampanyalı, hediyeli ürünler de bu şartlara tabii değildir. 

k   Kullanılmış, yıkanmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir. Kullanılmamış olsa dahi kozmetik, iç giyim, her türlü kişisel bakım ürünü vb. ürünler ambalajından çıkarıldığında iadesi mümkün olmaz.

 

2.       ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDEBİLİRİM?

 

Öncelikle iade etmek istediğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğundan emin olunuz. Uygun olması halinde ürün teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde sitemizin alt banner kısmında bulunan iade formunu tam olarak doldurarak, aşağıda belirtilen iade adresine yollayınız. 


**ücreti ödenmemiş kargolar kabul edilmeyecektir.**

 

 Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürünleriniz bize ulaştığında, yukarıda belirtilen iade koşullarına uygun olması durumunda iadesi onaylanır.Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte olup, gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu süreçleri bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz.

 

3. SİPARİŞİMİ İPTAL EDEBİLİR MİYİM? 

 

 Siparişlerin iptali ancak Kargoya verilmeden önce mümkündür. Siparişiniz kargoya teslim edilmemişse,  e-posta info@nubadesign.com ile talebinizi iletebilir veya destek hattımızı +90 533 686 68 22 hafta içi çalışma saatleri içinde arayarak iletebilirsiniz. Kargoya verilen siparişlerin ise iptali mümkün değildir. Ürün elinize ulaştıktan sonra 7 gün içinde iade prosedürüne başvurabilirsiniz.

 

Sipariş iptali talebiniz onaylandıktan sonra, siparişinizin ödemesi hangi ödeme yönteminden alındı ise, aynı şekilde iade işlemi yapılacaktır. Geri ödemeler banka iç süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu durumları bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.